DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Prostokątny stolik kawowy

Ława kawowa z blatem w kształcie prostokąta wydaje się być najbardziej praktycznym wyborem dla osób ceniących sobie elegancję i proporcje. Jak powinien więc wyglądać dobrze zaprojektowany stolik do salonu?

Na początku musimy się zastanowić czego szukamy. Czy ma to być mebel reprezentacyjny i okazjonalny o niebanalnej formie czy może praktyczny, z którego będziemy bardzo często korzystać.

Obydwie te funkcje łączy ze sobą stylowy stolik kawowy Dolce, który nie tylko ma doskonale dobrane proporcje, ale również został wykonany z najlepszych materiałów. Lity blat z ciepłego drewna dębowego w połączeniu z czarną podstawą wykonaną z delikatnych prętów stalowych nadaje całości niepowtarzalnego i eleganckiego wyglądu.

stolik kawowy z dębowym blatem
Stylowa ława kawowa Dolce to najlepiej sprzedający się mebel z oferty firmy HYBOX, producenta mebli industrialnych z Katowic.

Dla osób ceniących sobie jeszcze większą praktyczność producent mebli HYBOX oferuje wersję z półką Dolce Ripiano. Funkcjonalna półką zapewni wygodne przechowywanie książki, czasopisma czy pilota do telwizora.

ława kawowa z naturalnym dębowym blatem i czarną podstawą z metalu
Elegancki stolik kawowy Dolce Ripiano w wersji z półką.
hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle