DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Stoliki kawowe i ławy

Stolik kawowy to nieodłączny element umeblowania każdego salonu, biura czy gabinetu. Doskonale wpasuje się zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji jak również tych wnętrz urządzonych w stylu klasycznym czy wręcz konserwatywnych. Nowoczesna ława do salonu pełni nie tylko rolę reprezentacyjną ale również może okazać się bardzo praktyczna. Dodatkowe półki mogą zostać wykorzystane na czasopisma, gazety bądź inne podręczne przedmioty codziennego użytku.

Pomimo niewielkich rozmiarów stolik kawowy ma bardzo wiele zalet. Dzięki mnogości konfiguracji począwszy kształtów blatów, a kończąc na rodzaju konstrukcji podstawy, ława kawowa będzie stanowiła dopełnienie każdej dobrze i przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni.

Ławy z blatem kwadratowym o niskiej wysokości podstawy doskonale sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach inspirowanych stylem skandynawskim lub nowoczesnym designem. Jest tam dość miejsca, aby pomieścić ulubioną książkę, kubek kawy czy czasopismo.

Ławy z blatem prostokątnym mają w sobie znacznie więcej dynamiki i elegancji. Stolik kawowy do salonu DOLCE to esencja stylu i elegancji. Nie dość, że blat został wykonany z najwyższej jakości litego drewna dębowego (za dopłatą można zamówić blat z orzecha włoskiego) to został on dodatkowo sfazowany pod dwoma różnymi kątami dla zwiększenia atrakcyjności optycznej i lekkości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle