DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Regały

Regały industrialne to wyjątkowe meble. Przyciągają uwagę nie tylko atrakcyjnym i minimalistycznym wyglądem, ale również są bardzo praktycznym rozwiązaniem do każdego salonu, przedpokoju, biura czy gabinetu. Nieprzemijająca od wielu lat moda na nowoczesne i eleganckie regały industrialne sprawiła, że wiele mieszkań i domów jest urządzana na styl loftowy inspirowany wzornictwem przemysłowym. Styl industrialny to połączenie naturalnych materiałów jak lite drewno dębowe z surową stalą- takie też są regały industrialne. Proste, solidne, wytrzymałe i praktyczne.

W Polsce pionierem w projektowaniu i produkcji regałów industrialnych była właśnie nasza firma, która już w roku 2007 wypuściła na rynek dedykowaną ofertę mebli wywodzących się ze stylu industrialnego.

Większość regałów industrialnych wykonujemy na zamówienie z uwagi na konieczność dopasowania zarówno wysokości do sufitu jak również dostępną szerokość, gdyż regały bardzo często stanowią praktyczne wypełnienie wnęk i nieużywanych na co dzień przestrzeni.

Loftowy regał na książki i nie tylko

W każdym domu przydają się półki, na których będzie można umieścić pamiątkowe zdjęcia, dyplomy, książki czy też segregatory z dokumentami. Regał loftowy będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do dużych przestrzeni, jak i tych mniejszych, o mniej regularnych wymiarach i kształtach. Dzięki zamówieniom indywidualnym, jesteśmy w stanie dopasować drewniane półki na metalowej konstrukcji do każdego pomieszczenia. Dostosujemy się do wymagań klienta i stworzymy wyjątkowy mebel industrialny, który będzie współgrał z pozostałą częścią mieszkania czy biura.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle