DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Regały

Regały industrialne to wyjątkowe meble. Przyciągają uwagę nie tylko atrakcyjnym i minimalistycznym wyglądem, ale również są bardzo praktycznym rozwiązaniem do każdego salonu, przedpokoju, biura czy gabinetu. Nieprzemijająca od wielu lat moda na nowoczesne i eleganckie regały industrialne sprawiła, że wiele mieszkań i domów jest urządzana na styl loftowy inspirowany wzornictwem przemysłowym. Styl industrialny to połączenie naturalnych materiałów jak lite drewno dębowe z surową stalą- takie też są regały industrialne. Proste, solidne, wytrzymałe i praktyczne.

W Polsce pionierem w projektowaniu i produkcji regałów industrialnych była właśnie nasza firma, która już w roku 2007 wypuściła na rynek dedykowaną ofertę mebli wywodzących się ze stylu industrialnego.

Większość regałów industrialnych wykonujemy na zamówienie z uwagi na konieczność dopasowania zarówno wysokości do sufitu jak również dostępną szerokość, gdyż regały bardzo często stanowią praktyczne wypełnienie wnęk i nieużywanych na co dzień przestrzeni.

Loftowy regał na książki i nie tylko

W każdym domu przydają się półki, na których będzie można umieścić pamiątkowe zdjęcia, dyplomy, książki czy też segregatory z dokumentami. Regał loftowy będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do dużych przestrzeni, jak i tych mniejszych, o mniej regularnych wymiarach i kształtach. Dzięki zamówieniom indywidualnym, jesteśmy w stanie dopasować drewniane półki na metalowej konstrukcji do każdego pomieszczenia. Dostosujemy się do wymagań klienta i stworzymy wyjątkowy mebel industrialny, który będzie współgrał z pozostałą częścią mieszkania czy biura.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle