DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Meble na zamówienie

Wykonujemy meble na zamówienie

Nasza przygoda z meblami industrilanymi rozpoczęła się właśnie od zrealizowania projektu na zamówienie. Rezultat przewyższył oczekiwania. Zostaliśmy zachęceni do zrealizowania jeszcze jednego, i jeszcze jednego. I tak staliśmy się producentem mebli inspirowanych wzornictwem przemysłowych. I o ile dzisiaj udział ten zmalał na korzyść gotowych mebli z oferty sklepu online, o tyle tym bardziej selektywnie podchodzimy do klientów zainteresowanych meblami na zamówienie dopieszczając je w najmniejszych szczegółach.

Poznaj naszą historię

INTEGRACJA

Łączymy tradycję z nowoczesną technologią

Zamiłowanie do naturalnych materiałów i związanych z nimi technologii wytwarzania z XX wieku w połączeniu z nowoczesnymi metodami projektowania daje HYBOX niewątpliwą przewagę na rynku w dostarczaniu dedykowanych produktów i rozwiązań. Łączymy stal, drewno i skórę w taki sposób, aby niewątpliwa uroda i szyk współgrały z trwałością na długie lata korzystania.

O nas
pracownik wykonujący rozkrój skóry do tapicerowania mebla
srebrna muszla na tle czarnego tła

RÓWNOWAGA

Geometria i proporcje zaczerpnięte z natury

Miliony lat ewolucji wytworzyły organizmy i formy doskonałe, zoptymalizowane do warunków otoczenia i funkcjonowania w nim. Dlatego też natura stanowi dla nas kluczową inspirację w projektowaniu i tworzeniu form użytkowych. Każdy dedykowany projekt, który omawiamy z Klientem zaczynamy od zbudowania świadomości jak pracujemy.

Sprawdź nasze wybrane realizacje

ponadczasowość formy

produkty i rozwiązania poza trendami

Tak jak nasze meble nie chcemy być na chwilę. Chcemy być ważną cześcią otoczenia i tworzyć to otoczenie na pokolenia. Nasze meble projektujemy w sposób świadomy wymagający czasu i zrozumienia intencji użytkownika i wartości, którymi się kieruje.

Przejdź do sklepu
pomieszczenie z betopnu z górnym oświetleniem
hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle