DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Producenci mebli industrialnych z Polski

Urządzanie przestrzeni w stylu loftowym na dobre zagościło w Polsce już blisko przed dwudzistu laty. Wpływ minimilizmu w projektowaniu wnętrz który to przyszedł do nas z krajów skandynawskich miał również nie lada wpływ na to jak dzisiaj wyglądają nasze salony, sypialnie czy pokoje dla dzieci.

Polska to wciąż absolutna śiatowa czołówka wśród producentów i eksporterów mebli. Jaki więc udział mają w tym tzw. meble loftowe, które są inpirowane wzornictwem przemysłowym? O ile dokładne dane nie istnieją szacujemy, że meble industrialne stanowią ok. 8% co przy eksporcie w 2020 roku na poziomie 50 mld złotych stanowi wciąż imponującą wartość.

Wzrastający trend w produkcji mebli loftowych spowodował niemalże wysyp nowych firm zajmujących się taką specjalizacją. Warto dodać, że tego typu producenci to zwykle kilku lub kilkunastoosobowe firmy, które stanowią istotny element podwykonawstwa dla większych marek.

Są jednak na polskim rynku firmy, które mają nie tylko długą tradycję jako producenci mebli industrialnych, ale również własną markę, która z czasem nabiera na wartości. To co jednak wyróżnia najlepszych to umiejętność wdrażania własnych autorskich projektów. Takim marką jest HYBOX, jeden z pierwszych polskich producentów mebli loftowych z Katowic. Unikalność projektów w połączeniu z wysokiej jakości naturalnymi materiałami stanowi o przewadze pośród innych producentów na rynku. HYBOX posiada własny sklep online, który jest głównym kanałem sprzedaży marki. Firma wykonuje również meble loftowe na zamówienie.

hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle