DOSTAWA GRATIS ➤ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE PRODUKTY DO KLIENTÓW W POLSCE !

hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo
blog
kontakt
logo proudly made in poland
blog
kontakt
hybox sztuka wzornictwa przemysłowego od 2007 logo

Rollbary

Rollbar inaczej nazywany mobilnym nalewakiem do piwa to nieodłączny element wyposażenia każdej imprezy plenerowej czy eventu. Oprócz praktyczności rollbar powinien stanowić wizytówkę promowanej marki, którą reprezentuje. HYBOX dostarcza spersonalizowane rollbary, które swoim nietuzinkowym wyglądem czerpią ze wzornictwa przemysłowego. Wykorzystanie najwyższej jakości litego drewna dębowego w połączeniu ze stalą konstrukcyjną zapewnia spektakularny wygląd oraz trwałość na długie lata użytkowania. Zamykane drzwiczki zapewnią bezpieczeństwo oraz szczelność przed wpływem warunków atmosferycznych.

Każdy lokal gastronomiczny, który ma stoliki w ogródku, powinien zaopatrzyć się w specjalny sprzęt, który umożliwi podawanie alkoholu. Nasza firma wykonuje unikatowe rollbary do piwa z nazwą danego bistro. Oprócz tego, sklep internetowy posiada także w ofercie wózek restauracyjny na wino, który znacznie ułatwi pracę kelnerów. Można umieścić na nim butelki, kieliszki, a także serwetki czy otwieracz.

Industrialne rollbary i nalewaki barmańskie

Wszystkie produkty wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, aby deszcz czy też inne czynniki zewnętrzne nie zniszczyły nowoczesnej konstrukcji. Dlatego industrialne nalewaki barmańskie idealnie nadadzą się zarówno do lokalu, jak i na zewnątrz. Rollbar do piwa, kiedy jest nieużywany, może służyć za kolejne miejsce do ustawiania szklanek czy tac. Podobnie, jak wózek restauracyjny na wino. Ich konstrukcja pozwala na bezproblemowe przemieszczenie ich w dowolny punkt w lokalu.

Jeśli Twoja firma chce zainwestować w industrialne nalewaki barmańskie – zgłoś się do nas. Sklep internetowy przyjmie każde zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

hybox logo 2020
kontakt
Reklamacje
pon-pt 8:00-16:00
przelewy 24 logo
kurier dpd logo
HYBOX 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wsparcie techniczne synchronicity.one
pencilusercartalarmcrossmenucross-circleplus-circle