dzisiaj

JESTEŚMY HYBOX INDUSTRIAL.
MAMY ZA SOBĄ PONAD 3650 DNI DOŚWIADCZENIA.

Mając za sobą ponad 10 lat doświadczenia zarówno na rynku lokalnym jak i zagranicznym, HYBOX INDUSTRIAL jest dostawcą unikalnych, autorskich rozwiązań dla najbardziej wymagających odbiorców. To miejsce, w którym design przenika się z wiedzą inżynierską, wiedza o trendach w projektowaniu z wyobraźnią. To w końcu miejsce, w którym realnie rodzą się ponadczasowe projekty wyznaczające kierunki dla innych.

Traktując to co robimy jako proces, pracujemy każdego dnia nad estetycznymi, wytrzymałymi i przemyślanymi rozwiązaniami w trosce o ciągłe podnoszenie jakości dostarczanych produktów i usług. Pomimo upływających lat jedna rzecz pozostaje niezmienna- wciąż mamy w sobie tę chłopięcą bezkompromisową naturę, która pcha nas naturalnie i konsekwentnie do przodu, w pogoni za marzeniami, z których nie zrezygnujemy. Nigdy.

Obecnie posiadamy zaplecze techniczne o łącznej powierzchni blisko 150m2 zlokalizowane w Katowicach skąd obsługujemy naszych Klientów. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 100 projektów, dostarczając ponad 300 produktów do niemalże całej Europy. Jesteśmy wiodącym dostawcą projektów szytych na miarę. Razem jesteśmy silni i wciąż głodni coraz to ambitniejszych wyzwań.